lista udzielonych odpowiedzi

Co zawiera projekt strony Internetowej wykonanej przez Compelo?

Troszkę przesadzając: WSZYSTKO. Każdy projekt strony Internetowej odda Tobie tyle stron ile chces, tyle czasu ile potrzeba, wszelkie niezbędne formularze, aplikacje, podstawową optymalizację SEO, animacje flash, doskonałą grafikę, stosy fotografii do twojego użytku, zdjęcia robione na zamówienie...

Czego projekt strony Internetowej NIE zawiera?

Możemy pomóc Tobie w utworzeniu "słów" do twojej strony, każąc Tobie płacić od godizny, ale nie zrobimy tego za Ciebie. Wszystko to, co nam przyślesz zostanie wstawione na stronę Internetową (teksty, audio, video, zdjęcia). W standardzie też nie tworzymy długich nudnych animacji flashowych na stronie głównej (intro). Nikt ich nigdy do końca nie ogląda, zabierają one kosztowne bity, denerwują, zniechęcają... Na zamówienie, oczywiście wykonamy fascynujące intro flashowe.

Czy umieszczacie strony w wyszukiwarkach(SEO)?

Tak. Podstawowa optymalizacja SEO jest wykonywana przy każdym projekcie. Jednakże, to jest PODSTAWOWA optymalizacja pomagająca w wyższym umieszczeniu linku do Twojej strony w najważniejszych wyszukiwarkach Internetowych. Za dodatkową opłatą wykonujemy Pełną optymalizację SEO.

Czym różnie się podstawowa optymalizacja SEO od pełnej optymalizacji SEO?

Podstawowa optymalizacja jest gratisem dołączanym do każdego projektu strony Internetowej wykonanej przez naszą firmę webdesignerską. Zawiera ona w sobie prawidłowe wypełnienie META tagów, doradztwo odnośnie słów kluczowych oraz dodanie do katalogów wyszukiwarek. Pełna optymalizacja to minimum 15 godzin dodatkowej pracy firmy optymalizującej pod wyszukiwarki. Przeprowadzamy badania odnośnie najlepszych słów kluczowych i przebudowujemy strony Internetowe tak, aby znacznie podwyższyć ich wartość w wyszukiwarkach. Cena oraz ilość godzin różni się w zależności od projektu.

Czy moja strona pokaże się na pierwszym miejscu w Google?

Nasza firma optymalizująca pod wyszsukiwarki (SEO) nie daje takich gwarancji. Żadna firma oferująca usługi SEO nie powinna gwarantować takich rezultatów. Jednakże nasza firma projektująca i optymalizująca strony Internetowe gwarantuje podwyższenie miejsca!

Jak długo trwa wykonanie strony Internetowej?

Zazwyczaj to klient jest odpowiedzialny za czas trwania tworzenia projektu strony Internetowej. My robimy co w naszej mocy aby dotrzymać ustalonych terminów. Niestety w 90% przypadków, za opóźnienia jest odpowiedzialny klient. Żadko na czas otrzymujemy materiały (teksty, zdjęcia, filmiki). Wybierając naszą firmę projektująca strony Internetowe nie wybierasz kota w worku!

Chcę aby Compelo wykonało moją stronę Internetową. Co ja mam zrobić? Co powinienem wiedzieć?

Nasza firma webdeveloperska może się zająć wszystkim od strony technicznej (wykupienie domeny, wybranie odpowiedniego hostingu) W takim przypadku Tobie przyślemy jedynie rachunek. Klient może, jednakże, sam wykupić domenę i hosting. Wtedy nasza firma webdesignerska będzie potrzebowała dostęp do wykupionego konta.

To czego ZAWSZE oczekujemy od klientów, to dostarczenie nam materiałów i utrzymywanie stałego kontaktu podczas trwania prac nad stroną Internetową czy prezentacją multimedialną.

Czy muszę sam kupić domenę i hosting??

Nie, my się tym zajmiemy.
Tak, możesz.

Ile to będzie kosztować?

Skontaktuj się z nami, powiemy Tobie.

Zawsze zanim rozpoczniemy prace prosimy o depozyt 25% oszacowanego kosztu wykonania projektu. Depozyt ten nie będzie zwrócony jeśli klient zrezygnuje z naszych usług po tym, jak my rozpoczniemy prace.

Umożliwiamy płatności ratalne.

Coroczny koszt utrzymania strony jest uzależniony od cen domeny oraz hostingu..

Strony o tematyce Chrześcijańskiej otrzymują upust nawet do 50%.

Może się potargujemy?

Pewnie! Ale jeśli jesteś ruchem Chrześcijańskim (misjonarz, kościół, grupa młodzieżowa...) na pewno dostaniesz upust! Nawet do 50%!

Czy wymagana jest zaliczka?

Tak. Zazwyczaj prosimy o 25% zaliczki (nie jest ona zwracana jeśli klient zrezygnuje z naszych usług po tym, jak my prace rozpoczęłiśmy)

Czy musimy się spotkać?

W większości przypadków kontakt telefoniczny oraz drogą e-mailową jest w zupełności wystarczający. Aczkolwiek nie mówimy spotkaniom NIE!


 

jeden z wielu...


partnerzy

Savage Charts